Torrentci Dayı - Torrent Filmler Diziler Oyunlar İndir
Scarlett Mysteries: Cursed Child Torrent İndir - Baskı Önizleme

+- Torrentci Dayı - Torrent Filmler Diziler Oyunlar İndir (http://torrentcidayi.com)
+-- Forum: Oyunlar (http://torrentcidayi.com/forum-oyunlar.html)
+--- Forum: Strateji Oyunları (http://torrentcidayi.com/forum-strateji-oyunlari.html)
+--- Konu Başlığı: Scarlett Mysteries: Cursed Child Torrent İndir (/konu-scarlett-mysteries-cursed-child-torrent-indir.html)Scarlett Mysteries: Cursed Child Torrent İndir - Ahmetbaki06 - 23/09/2018

[attachment=54]
Scarlett Mysteries: Cursed Child, Erken yaşlardan itibaren, Scarlett Everitt her adımda hayaletler ve ruhlar eşlik ederken, paranormal için bir hediye sergiledi. Onu tecavüz eden bir karanlıktan korumak için çaresiz bir şekilde, babası, Johnathan, rahibeler tarafından yönetilen bir yetimhaneye yerleştirdi. Yıllar sonra, Scarlett babasını bulmak için geri dönüyor ve onu Steameyer adında bir baronenin Viktorya malikanesine götüren bir ipucu buluyor.

Oyun Tanımı
Kahramanı kayıp babasını bulmaya çalışırken, bir ipucu onu Baronet Steameyer’in malikanesi ve fabrikasının yanındaki tren istasyonuna götürür. Scarlett, babasının geçmişte nerede oturduğunu ve seyahat ettiğini görmesini sağlayan olağanüstü bir hediyeye sahiptir. Scarlett, Steameyer’in malikanesini keşfederken babasını bulmayı umuyor. Ancak, büyük ev korkunç sırları ve korkunç gizemleri gizler.

[attachment=55]


RE: Scarlett Mysteries: Cursed Child Torrent İndir - emrettin - 09/10/2018

çok güzel bir oyun herkese tavsiye ederim


RE: Scarlett Mysteries: Cursed Child Torrent İndir - affection - 19/10/2018

çok güzel oyun eskiden birkaç kez oynamıştım